Arhīvs
Decembris, 2022
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Atklās auto dizaina projektu – līdz nepazīšanai pārveidotu Dodge Avenger
Publicēts 10. oktobrī, 2010.
Jau 12. oktobrī plkst. 18.30 tirdzniecības centrā „Mols” pirmo reizi plašākai publikai tiks atklāts auto dizaina projekts – individuāli pārbūvēta Dodge Avenger automašīna, kas notiks auto dizaina uzņēmuma „RJ car design” gada jubilejas svinību ietvaros. Par godu šim notikumam tiek rīkots arī jauno mākslinieku auto dizaina skiču konkurss.

Lai vēl vairāk Latvijā attīstītu auto dizaina jomu, „RJ car design” rīko auto dizaina skiču konkursu. Visas konkursam iesniegtās skices būs apskatāmas tirdzniecības centrā „Mols” „Fazer Cafe & Restaurant” telpās no 12. līdz 17. oktobrim. Ikvienam „Mola” apmeklētājam būs iespēja konkursa darbus aplūkot un par šīm skicēm nobalsot, tādējādi nosakot uzvarētāju, kurš iegūs galveno balvu – Galactico Elektronisko dāvanu karti 100 Ls vērtībā no „Mola”. Skiču izstādes un auto prezentācijas pasākuma laikā ikviens interesents varēs uzzināt vairāk par auto dizainu un „RJ car design” piedāvājumu privātpersonām un uzņēmumiem. Pasākumu atklās Ventspils Augsto Tehnoloģiju parka pārstāvis Salvis Roga.

 „Mūsu klientiem vienmēr patikušas dažādas ar auto saistītas lietas – auto salidojumi, jaunāko modeļu izstādes, klubu tikšanās, jo, ņemot vērā „Mola” plašo un ērto autostāvvietu, esam kļuvuši par īpaši iecienītu tirdzniecības centru tieši autobraucēju vidū. Priecājos, ka varam klientiem piedāvāt dažādus ieskatus auto pasaulē un šis Dodge ir spilgts un unikāls piemērs”, stāsta Lelde Gangnuse, tirdzniecības centra „Mols” menedžere.

"Galvenais ir tas, ka pēc visu darbu realizēšanas, kas ietilpa mūsu projektā, otras šādas automašīnas nav. Turklāt jau pats Dodge Avenger modelis kā tāds ir ļoti reti sastopams ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Tik veiksmīgu rezultātu varējām panākt tieši sākotnējā projekta dēļ, jo bieži vien cilvēki palaikam maina atsevišķas auto detaļas, rezultātā nesasniedzot gaidīto. Auto projekts sākas, pirmkārt, ar ideju. Šajā solī parasti rodas visradošākie risinājumi. Tālāk seko dizaina izstrāde un tad, protams, soli pa solim visi darbi tiek paveikti līdz gatavam rezultātam. Atkarībā no tā, kāds ir projekta mērķis, tādi darbi tiek veikti. Mūsu gadījumā uzsvaru esam likuši tieši uz vizuālo daļu un uz izplūdes sistēmu, jo neesam paredzējuši šo auto sacensībām”, stāsta Evita Jansone, „RJ car design” vadītāja, kura paredzējusi šo auto lietot turpmāk arī ikdienā.

„1996. gada Dodge Avenger pārvērtības notika mēneša garumā. Sākotnēji tika salabota auto ritošā daļa un dzinējs, tad veikta izplūdes sistēmas uzlabošana, kam sekoja auto dizaina izveide sportiski elegantā stilā, radot arī ļoti interesantu auto krāsojumu. Pārvērtības piedzīvojis arī auto interjers. Rezultātā pavisam vienkārša mašīna kļuvusi par elegantu sporta auto un pārvērtusies līdz nepazīšanai. Auto pārveide, neskaitot darbu, mums izmaksāja 4000 latu”, turpina E. Jansone.

Dalību skiču konkursā apstiprinājuši jau vairāki jaunie mākslinieki, tai skaitā arī pazīstamais tēlnieks Edgars Kvjatkovskis - mākslas aprindās esošajiem pazīstams ar vairākām performancēm, spilgti organizētiem pasākumiem un mākslas akcijām. Skices konkursam var iesniegt vēl līdz 11. oktobrim. Sīkāka informācija www.rjcardesign.lv

 „RJ car design” pārveidotais auto būs apskatāms „Molā” līdz 17. oktobrim, tāpat kā dizaina konkursam iesūtīto jauno mākslinieku darbu izstāde. Savukārt kādam "Mola" apmeklētājam būs lieliska iespēja, nobalsojot par kādu no izstādītajām skicēm, izlozes kartībā balvā iegūt divu stundu braucienu ar „RJ car design” pārveidoto Dodge Avenger. Gan skiču konkursa uzvarētājs, gan balsotājs, kurš iegūs izbraucienu ar auto, tiks paziņots „RJ car design” (www.rjcardesign.lv) un t/c „Mols” (www.mols.lv) mājas lapā 18. oktobrī.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: